Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

УСІХ ПЕДАГОГІВ-ПОЗАШКІЛЬНИКІВ, ВИХОВАНЦІВ, БАТЬКІВ ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЬНИКА СУМЩИНИ ТА ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ПОДЯКУ ЗА ЇХ ВНЕСОК У РОЗВИТОК УНІКАЛЬНОЇ ЛАНКИ В СИСТЕМІ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ – ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАННЯ!

 

Кожен педагог-позашкільник – це особистість, яка заохочує дітей до навчання і творчості в позаурочний час, виховує юне покоління українців.

Сьогодні позашкілля Сумщини визнано одним із найкращих на всеукраїнському рівні. Понад 54 тисячі дітей мають можливість відвідувати різні за вподобаннями гуртки естетичного, еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного напрямів, займатися наукового-дослідницькою діяльністю, конструюванням та моделюванням. Багато з них стають переможцями всеукраїнських і міжнародних конкурсів і змагань, прославляючи наш край і Україну.

Навчання в закладах позашкільної освіти допомагає нашим дітям у розвитку особистості, самореалізації та професійному самовизначенні. Позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує юні покоління українців. До нього приходять діти не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Бажаємо всім миру, натхнення, творчих досягнень і перемог, нових відкриттів!

          Директор                                                                           Вікторія ГРОБОВА