Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СУМСЬКОМУ ФАХОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖУ – 90 РОКІВ!

   Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації щиро вітає колектив викладачів, співробітників та студентів з 90-річчям від дня заснування закладу.

     Протягом цих років ви виховали не одне покоління медиків, які своїм умінням служать збереженню людського життя. Справжньою гордістю коледжу є його випускники – медичні сестри, фельдшери, лікарі, які, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, удень і вночі готові прийти на допомогу людям. Для багатьох із них саме Сумський медичний коледж став стартовою сходинкою на шляху до вершин медичної науки.

     Колектив викладачів коледжу забезпечує високий рівень освітніх, гуманітарних, професійних та культурних функцій. Уся діяльність закладу підпорядкована одній меті – підготувати висококваліфікованого фахівця, чесного, сумлінного, творчого, створити найкращі умови для його всебічного розвитку як особистості.

     Бажаємо всім викладачам, співробітникам, студентам і далі йти в ногу із часом. Сили вам, віри і впевненості у завтрашньому дні! Нехай усі ваші дні будуть плідними на творчі задуми, хороші справи, щедрі на добрий настрій та успіхи.