Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЕМОЦІЙНО КОМПЕТЕНТНА ОСОБИСТІСТЬ – ПРІОРИТЕТ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

За даними досліджень, проведених у Гарвардському та Стенфордському університетах, тільки 15% кар’єрного успіху людини забезпечується рівнем її професійних навичок, у той час як  85% професійного та особистісного зростання особистості залежать від «гнучких навичок» (Soft Skills). Однією з «гнучких навичок» є емоційний інтелект, розвиток якого визначено одним із пріоритетних завдань концепції Нової української школи

Обговоренню питання розвитку емоційного інтелекту у здобувачів освіти було присвячено онлайн-семінар для відповідальних за діяльність психологічної служби в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах, керівників методичних об’єднань.

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з основними поняттями емоційного інтелекту, це питання висвітлила Лариса ГИЛЬОВА, старший викладач кафедри психології комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Завдання психологічної програми розвитку емоційного інтелекту в дітей окреслила Ірина МАРУХИНА, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Розвиток здатності розуміти власні емоції та емоції оточуючих є умовою для формування довірливого та емоційного ставлення до навколишнього світу. Зважаючи на це, учасникам Марією ЗАХАРЧЕНКО, координатором по країнах СНД Міжнародної організації за мир «HWPL», було презентовано міжнародну програму освіти миру, що реалізується за ініціативи ГО «Поруч».

Ознайомитися з презентаціями можна на сайті навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (рубрика «Методична скарбничка» – «Презентації»).