Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СКЛАДОВІ ЕФЕКТИВНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБГОВОРИЛИ ОСВІТЯНИ ОБЛАСТІ В РАМКАХ ВІДЕОСЕЛЕКТОРУ

Захід проведено 16 листопада 2020 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у форматі Zoom-конференції з керівниками органів управління освітою та директорами закладів інституційного догляду та виховання дітей

Про актуальні питання роботи місцевих органів управління освітою, на яких, зокрема, було акцентовано під час загальноукраїнської наради при тимчасово виконуючому обов’язки Міністра освіти і науки України Сергію ШКАРЛЕТУ,  інформувала учасників селектору директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА. Управлінець рекомендувала керівникам органів управління освітою звернути особливу увагу на максимальне  використання коштів освітньої субвенції та здійснення контролю за її залишками, проведення тендерних процедур.

Також Вікторія Гробова зазначила про важливість обговорення з батьками, колективами, громадськістю питань тривалості отримання повної загальної середньої освіти, проведення ЗНО-2021 з української мови та української мови та літератури, специфіки оцінювання у старшій профільній школі.

Начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Світлана БИРЧЕНКО наголосила на відповідальності керівників органів управління освітою та  закладів освіти  за якісну організацію  освітнього процесу та проведення інформаційно-розʼяснювальної роботи серед батьків.

Заступник директора Департаменту – начальник управління  професійної, вищої освіти, наукової роботи та ресурсного забезпечення  Юрій ХАРЛАМОВ нагадав про обов’язковість виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2020 р. № 853 «Деякі питання, пов’язані з реформуванням системи інституційного догляду та виховання дітей», а саме Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, незалежно від типу власності та підпорядкування.

Керівникам органів управління освітою й директорам закладів інституційного догляду та виховання дітей дано доручення вжити дієвих заходів щодо використання залишків освітньої субвенції на місцях у 2021 році, організації безпечного харчування, забезпечення якісного освітнього процесу, проведення інформаційно-розʼяснювальної роботи  щодо організації дистанційного навчання, обговорення питання тривалості навчання та проведення ЗНО-2021.