Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТИВНУ МОЛОДЬ ОБЛАСТІ ОБ’ЄДНАЛИ ЧЕМПІОНАТИ СУМЩИНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТА СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

На велосипедах та з туристським спорядженням юнаки і дівчата області із 29 червня до 3 липня 2021 року біля села Зелений Гай Сумської територіальної громади традиційно випробовували свої спортивні вміння в Чемпіонатах Сумської області з велосипедного та спортивного туризму. Їх  щороку організовує й проводить фізкультурно-спортивний відділ комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

У Чемпіонаті з велосипедного туризму взяли участь 11 команд територіальних громад Сумської області. Юні велосипедисти змагалися на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Смуга перешкод». У напруженій боротьбі перемогу виборола команда Северинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району, друге місце посіла  команда Станції юних туристів Кролевецької міської ради, третє – команда міста Конотоп.

Не менш запеклою була боротьба за першість під час Чемпіонату зі спортивного туризму. Дванадцять команд-учасниць з різних куточків Сумської області показували, що вони найкращі на дистанціях «Смуга перешкод (особисто-командний залік)»,  «Спортивне орієнтування», «Гонка на байдарках», «Смуга перешкод (командні змагання)». Чемпіоном 2021 року стала команда комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, друге місце  посіла команда Старосільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району, третє – команда міста  Конотоп.

Юні туристи Сумщини отримали важливий досвід та яскраві враження.