Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Участь у VІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

 

У період з 15 до 17 листопада 2016 року в м. Київ проходила VІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». У заході взяли участь 100 винахідників із 23 областей України.

Відкриття виставки та захист конкурсних робіт проводився на базі Київського палацу дітей та юнацтва. На заході були присутні заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, науковці провідних вищих навчальних закладів і наукових установ.

Командний склад учасників Сумської області представляли семеро учнів- слухачів Малої академії наук.

У номінації «Екологія та ресурсозбереження» виступили: дійсний член Сумського територіального відділення Малої академії наук України, вихованець Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Супрун Юлія, учениця 10 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, з темою «Створення наддешевого сонячного колектора-концентратора – енергозберігаючого механізму» та Кравченко Роман, слухач Роменської міської Малої академії наук, учень 9 класу Роменської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені П. І. Калнишевського, з роботою «Антикватор планування реконструкції установ та приватних будинків за критеріями Екобудинку».

Гараган Олексій, слухач Роменської міської Малої академії наук, учень 9 класу Роменської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 імені П. І. Калнишевського, презентував дослідження «Моделювання мультивібратора на мікроконтролері в програмі ISIS з пакету PROTEUS VSM» у номінації «Електроніка та приладобудування».

У номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи» Вощик Ігор, слухач Роменської міської Малої академії наук, учень 11 класу Роменської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5, ознайомив членів журі зі своїм проектом «Розробка WEB-сайту на тему «Електронна музика та її створення».

Цікаву розробку автоматизованої системи для складання плану місцевості представлено в номінації «Робототехніка та робототехнічні системи» Тишковцем Микитою, вихованцем Шосткинської міської станції юних техніків, учнем 11 класу Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів − ліцей.

У номінації «Технічна творчість та винахідництво» Перелигіна Софія, учениця 10 класу Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів − ліцей, презентувала наукову розробку «Сонячний колектор «Sunlight».

Мирошніченко Микола, вихованець Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді, учень 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17, представив інноваційний проект «Економічна електроплитка».

За свої наукові проекти у вищезазначених номінаціях Супрун Юлія та Кравченко Роман посіли ІІ місце, Мирошніченко Микола – ІІІ.

Уже другий рік поспіль партнером і спонсором виставки-конкурсу є АТ «Укрексімбанк», що вручає переможцям та призерам гранти на підтримку їхньої наукової діяльності. Цього року встановлено 42 гранти, загальний фонд грошових виплат становить понад 114 тисяч гривень.

Нагородження переможців відбулося 17 листопада 2016 року, юні науковці отримали дипломи та гранти на подальшу роботу над дослідженнями в розмірі 3 тисячі гривень за ІІ місце та 1тисяча гривень за ІІІ.

Вітаємо всіх учасників VІІ Всеукраїнської науково-технічної виставки- конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», їх керівників, батьків і наставників, бажаємо подальших перемог на науковій ниві!