Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Обласний семінар керівників місцевих органів управління освітою «Інноваційне середовище навчального закладу у форматі Концепції «Нова школа»

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації 29-30 листопада 2016 року в м.Шостка та Шосткинському районі проведено обласний семінар керівників місцевих органів управління освітою з теми «Інноваційне середовище навчального закладу у форматі Концепції «Нова школа».

Відкриття семінару відбулося у Шосткинській міській малій академії наук учнівської молоді вступним словом  директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Попової О.І., яка наголосила на пріоритетах розвитку освітньої галузі та зазначила, що першочергову увагу необхідно приділити якості освіти. Олена Іванівна також зазначила, що в умовах реформування освіти чільне місце посідає удосконалення управлінської діяльності керівників закладів освіти, підвищення рівня професійної компетентності педагогів. Увагу також було акцентовано на створення відповідного інноваційного середовища в кожному навчальному закладі, оскільки сучасна школа повинна посісти власне місце в об’єднаній територіальній громаді та бути лідером запровадження проектів децентралізації.

Начальник управління освіти Шосткинської міської ради Сергейко Н.О. ознайомила присутніх з особливостями системи освіти міста, інноваціями та досягненнями освітян.

В обласному семінарі взяли участь міський голова Нога М.П. та заступник міського голови Сиваєва Н.О. Микола Петрович акцентував  увагу на високому рівні освіти міста, збереженні передового досвіду та напрямах сучасного ІТ-розвитку навчальних закладів.

У ході роботи учасники мали змогу ознайомитися з особливостями перебування дітей в англомовній групі  дошкільного закладу № 2 «Іскорка», завідувач Казарина Л.В., роботою ІТ-класу в школі № 11, директор Грибук Н.Г., де другий рік поспіль молодші школярі знайомляться з програмуванням в ігровій формі з учителем Левченко Л.О. та під керівництвом Андрусенко О.О., викладача Шосткинського інституту СумДУ, кандидата технічних наук.

Педагогічний колектив Шосткинської гімназії (директор Мороз Ю.М.) презентував результати участі в міжнародних та всеукраїнських проектах «Шпрах диплом», «Шостка-Лібенау», «Хмарні сервіси в освіті» та інших.

Інноваційне хмарне середовище на різних платформах, дослідно-експериментальну діяльність, власні інноваційні напрацювання в реалізації Концепції «Нова школа» були представлені спеціалізованою школою № 1 (директор Кобилякова А.Г.) та навчально-виховним комплексом: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей (директор Ткаченко С.М.).

Завершився  семінар презентацією національно-патріотичного проекту «З Україною в серці», який підготували творчі колективи Центру естетичного виховання (директор Кисельов В.М.).

Наступного дня керівники місцевих органів управління освітою ознайомилися зі специфіко організації виховної діяльності у Миронівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад.

Разом з директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Поповою О.І. керівники також обговорили проблеми розвитку освітньої галузі та визначили шляхи удосконалення.