Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Інструктивно-методична нарада «Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти»

 Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  01 грудня 2016 року провів інструктивно-методичну нараду для спеціалістів (методистів) дошкільної освіти управлінь (відділів) освіти (освіти і науки, освіти, молоді та спорту) міських рад, міськвиконкомів, райдержадміністрацій з теми «Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти».

У нараді взяли участь Ганжа Н.П., провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, та Міщенко Л.Б., методист дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Ганжа Н.П. інформувала учасників наради  про стан розвитку дошкільної освіти області у 2016 році: приведення мережі дошкільних навчальних закладів у відповідність до законодавства, виконання плану створення додаткових місць у дитячих садках; окреслила зміст звернень громадян з питань дошкілля.

Значну увагу було приділено розгляду специфіки перспектив розвитку дошкільної освіти у 2017 році: підвищення відсотка охоплення дітей дошкільного віку різними формами дошкільної освіти, створення додаткових місць, відкриття інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах.

Міщенко Л.Б. охарактеризувала особливості впровадження програми «Афлатот» у дошкільних навчальних закладах області, специфіку планування методичної роботи освітнього процесу на 2017 рік, проаналізувала якість підготовки та проведення обласних конкурсів за 2016 рік.

Закінчилася нарада обговоренням перспектив розвитку дошкільної освіти та плану роботи на 2017 рік.