Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Сучасний освітній менеджмент в умовах реформування

На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 січня 2017 року проведено семінар-нараду для керівників органів управління освітою та директорів опорних навчальних закладів «Сучасний освітній менеджмент в умовах реформування» за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригори Миколи Анатолійовича, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Попової Олени Іванівни, начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації Радченка Віктора Івановича та заступника директора Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Ткачової Ганни Миколаївни.

Освіта – унікальне суспільне явище, що впливає на всі аспекти життєдіяльності соціуму, а її розвиток в умовах сьогодення вимагає постійного самовдосконалення та «кроків у ногу із часом» від усіх, хто причетний до реформ освітянської галузі.

Підвищити професійну компетентність директорів опорних шкіл, розширити поінформованість актуальними технологіями освітнього менеджменту, розкрити формулу успіху керівника сучасного освітнього закладу, презентувати ефективний алгоритм візуалізації ідеї фандрейзингу – методики залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу, був покликаний вищезазначений семінар.

У рамках заходу присутні також ознайомилися з особливостями фінансування галузі «Освіта» в умовах сьогодення, специфікою підготовки проектів державного фонду регіонального розвитку. Новітні тренінгові програми успішної реалізації проектного менеджменту та фандрейзингу представили координатори проектів громадської організації «Український освітній клуб» Сидоренко Юрій та Назаренко Олексій.

Учасники семінару-наради мали можливість удосконалити свої навички менеджера – керівника, що здатен професійно здійснювати функції управління на основі сучасних наукових методів керівництва в умовах реформування освіти.