Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Сумщина визначила кращих педагогів

У Сумах урочисто завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Протягом конкурсного періоду із 30.01 по 03.02.2017 року 20 кращих освітян області демонстрували свою професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання та готовність зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини.

У своєму виступі заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора висловив вдячність не тільки фіналістам конкурсу, а й усім учителям, які брали участь у районах і містах, засвідчуючи своє прагнення бути кращими. Переможцям Микола Анатолійович  побажав успіхів на всеукраїнському рівні.

З вітальним словом звернулась до присутніх директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова, наголосивши на багатогранності слова «вчитель» та значимості високого покликання сіяти в душах прекрасне і вічне. Олена Іванівна висловила слова вдячності педагогам за їх невтомну освітянську діяльність, спроможність до активного сприйняття нового, до безперервного особистісного та професійного самовдосконалення.

Закриття конкурсу стало справжнім святом для освітян області. Переможці отримали грошову винагороду, лауреатів відзначено цінними подарунками. Усіх конкурсантів нагороджено грамотами.

Бажаємо успіхів найкращим на всеукраїнському етапі конкурсу!