Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Любові всевишній присвячується

Як провести День закоханих у Департаменті освіти і науки є свій власний «рецепт». Ну, звичайно ж, на святі поезії, коли в напівпітьмі, під відблиски свічкового тихого горіння лунають неповторні ліричні поетичні рядки.

Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, у якій незгасним вогнем горить священне і нездоланне почуття кохання. Саме йому, найвищому з дарованих людині почуттів, було присвячено поетичний вечір «Любові всевишній присвячується», що відбувся 14 лютого 2017 року в Департаменті освіти і науки.

Кохання і поезія − це Богом дані крила, що підносять нас над сірістю буденності, одягають на очі нашої душі окуляри щастя, через які все бачиться зовсім по-іншому: звичайні речі набувають незвичайного сенсу, світ стає трішечки добрішим, затишнішим, чарівнішим, і хочеться поділитися нововіднайденою радістю з усіма оточуючими. 

На свято було запрошено тих, хто чарівними пензлями поезії увіковічнює неймовірну красу хвилини, радість секундної миттєвості, що могла зникнути в забутті, уміють спіймати непомітне і поділитись знахідкою зі світом. Це безмежно талановиті митці: голова Сумської організації Національної спілки письменників України, письменник, поет, перекладач, журналіст Олександр Вертіль; чудовий педагог, поет Анатолій Удод; поет-гуморист Григорій Єлишевич.

Як неповторне почуття дарувало справжнє натхнення присутні мали можливість дізнатись з перших уст. Майстри поетичного рядка, повелителі рим і душевних переживань,  чоловіки, які вміють по-справжньому відчувати, ділились секретами творчості, дарували свої захоплюючі поетичні дарунки, відкривали своє серце і запрошували на декілька хвилин у свій ліричний світ.

Цікавою родзинкою програми стали українські пісні у виконанні глибоких, неперевершених і самобутніх Ліни та Анатолія Квартів і співочого вокального ансамблю Департаменту освіти і науки.

Працівники Департаменту презентували присутнім свої хвилюючі, захоплюючі віршовані творіння.

Улюбленими поетичними шедеврами українських та зарубіжних класиків, безцінними словесними коштовностями, присвяченими найчистішому і найвищому з почуттів, поділилась з учасниками заходу директор Департаменту освіти і науки Олена Попова. Олена Іванівна висловила слова вдячності всім, хто цінує мистецтво слова, творить і дарує світові неповторні поетичні рядки.