Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

28 червня – День Конституції України

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної  адміністрації приєднався до загальнонаціонального святкування Дня Конституції України. Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова разом з представниками колективу взяла участь в урочистих заходах, що розпочалися покладанням квітів до могил загиблих учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.

Година державності символічно розпочалась урочистим виконанням Державного Гімну України та підняттям Державного Прапору України, прапорів Сумської області та м. Суми. Під час урочистостей на площі Незалежності жителів Сумщини нагороджено державними та обласними відзнаками за визначні заслуги та особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.


У святкових заходах узяли участь керівництво Сумської області та м. Суми, мешканці м. Суми, учнівська та студентська молодь. Завершився захід урочистою ходою всіх присутніх від площі Незалежності та покладанням квітів до пам’ятника Траса Шевченка. 

Під час урочистостей традиційно відкрився ХVІ фестиваль «Сурми України». Центральною вулицею міста зі своїми музичними композиціями пройшлися парадом 11 колективів із Києва, Кременчука, Запоріжжя, Новомосковська, Одеси, Харкова, Чернігова та Сум. Також почесними гостями фестивалю духової музики стали учасники турецького колективу з м. Бурса.