Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Розпочалася Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») «Калнишева Січ»

У м. Суми 28 червня 2017 року в сквері ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте відкриття  ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Калнишева Січ», що триватиме до 30 червня 2017 року.

Привітати учасників змагань прийшли народний депутат України Олег Медуниця, представники влади та громадськості Сумської області.

«Наша славна Сумщина – давній козацький край, героїчне минуле якого є невід’ємною частиною сьогодення. А історичні постаті – останній кошовий отаман Петро Калнишевський, учасники Конотопської битви та козаки Сумського слобідського козацького полку – і сьогодні є прикладами служінню Вітчизні, символами незламності українського духу», – наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко та побажав юним патріотам стати однією дружньою командою однодумців, які мають спільну мету – жити, навчатися, творити на благо національного відродження України (за інформацією офіційного веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області).

Тепло привітала учасників гри, побажала успіхів та перемог на всіх її етапах директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

Організатори гри – Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Гра проводиться з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, формування в дітей і підлітків навичок здорового способу життя.

До участі запрошено команди переможців районних (міських) етапів гри з кожної територіально-адміністративної одиниці у складі 8 осіб. До участі в грі заявки подали 20 команд.

Ранкові та вечірні збірки, руханки юних джур проводяться на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

Під час конкурсних змагань юнаки та дівчата проходять випробовування «Впоряд», «Ватра в колі друзів», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Перетягування линви», «Смуга перешкод».

Членами суддівської колегії оцінюється рівень підготовки команд, умінь і навичок молоді в різних видах фізичної підготовки, дисциплінованість, прагнення до перемоги.

(За інформацією сайту обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю та Сумської ОДА)