Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Літні канікули – чудова пора для відпочинку

В області продовжується  робота з вивчення стану проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії  в освітянських закладах оздоровлення та відпочинку.    

Робочою групою у складі працівників Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 30.06.2017 вивчалося зазначене питання в закладах оздоровлення та відпочинку м. Ромни.

З початку оздоровчого сезону різними формами оздоровлення та відпочинку охоплено 1497 дітей, що становить 37,6% від загального контингенту школярів міста віком від 7 до 17 років. На момент перевірки в місті функціонувало 2 профільних табори на базі позашкільних навчальних закладів та позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник» відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради, у яких оздоровчо-відпочинковими послугами охоплено 260 дітей.

У профільних таборах поряд із відпочинком діти мають змогу розвивати творчі нахили та здібності, займатися улюбленою справою, брати участь у пізнавально-розважальних заходах. Для дітей організовано якісне  2-разове харчування, середня вартість якого 23 гривні в день на 1 дитину.

Заміський оздоровчий табір «Вогник» розташований у мальовничому куточку на околиці міста. Щоденна ранкова гімнастика, спортивні змагання, розважальні заходи, 5-разове харчування, свіже повітря – усе це сприяє відновленню фізичного і психічного здоров’я дітей після напруженого навчального року. А ще діти в таборі займаються волонтерською діяльністю – плетуть маскувальні сітки для передачі в зону проведення АТО.

Оздоровлення у «Вогнику» – наче повернення в казку, бо тільки в таборі можна зустріти «апельсиновий» Новий рік улітку.