Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Оздоровлення учнів Сумської обласної ДЮСШ влітку 2017 року

Літній період – найкращий час у роботі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що сприяє зміцненню здоров’я  учнів.

З 19 червня до 07 липня 2017 року Сумською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою організовано роботу  спортивно-оздоровчого табору для 110 учнів відділень вільної боротьби, легкої атлетики,  панкратіону та хокею на траві.  

       Діти мали змогу проводити навчально-тренувальні заняття на спортивних майданчиках Сумського національного аграрного університету. Харчування було організовано на базі комбінату громадського харчування університету. 

      Учні брали участь у різноманітних виховних та спортивно-масових заходах.

     У липні та серпні цього року плануються традиційні туристичні та туристично-човникові походи учнів обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Під час мандрівки тренери-наставники особливу увагу приділяють тренувальному процесу. Для цього використовують природний ландшафт, зокрема, гори, піщані дюни, водні перешкоди. Протягом усього походу в дітей виховуються почуття колективізму, відповідальності,  терплячості один до одного в екстремальних  ситуаціях. Після кожного походу учні повертаються загартованими, засмаглими, бадьорими, життєрадісними. У юних спортсменів виникає ще більше бажання ходити на тренування, щоб на наступний рік знову піти в похід. Спортивна школа стає для них другою домівкою.