Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Наради в Департаменті освіти і науки з актуальних питань розвитку професійно-технічної освіти

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 10.07.2017 відбулися дві наради за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори з актуальних питань розвитку професійно-технічної освіти Сумщини.

На наради запрошено представників Департаменту освіти і науки, які опікуються питаннями професійно-технічної освіти, та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

На першій нараді обговорено питання щодо стану оформлення документів на цілісні майнові комплекси у професійно-технічних навчальних закладах. Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора наголосив на необхідності прискорення вирішення проблем, що виникають при оформленні документів.  Директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова запропонувала  скласти графік звітування керівників закладів професійно-технічної освіти щодо процесу оформлення документів.

Заступник директора Центру фінансово-економічного моніторингу та матеріального забезпечення освітніх закладів Департаменту освіти і науки Ольга Бєлік доповіла, що на сьогодні повний пакет документів підготовлено державними професійно-технічними навчальними закладами «Недригайлівське вище професійно-технічне училище», «Путивльський професійний ліцей», «Шосткинське  вище професійно-технічне училище», державним навчальним закладом «Глухівське вище професійно-технічне училище». В  інших закладах процес оформлення документів триває.

Предметом обговорення на другій нараді було питання щодо стану впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників. Виконуючий обов’язки директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Віктор Скиба ознайомив присутніх з вимогами до цієї форми навчання, зазначеними в наказі Міністерства освіти і науки України від 26.06.2017 № 916.

Начальник відділу професійної, вищої освіти, наукової та освітньо-виховної роботи Департаменту освіти і науки Олександр Сєрих окреслив шляхи упровадження дуальної аграрної освіти у професійно-технічних навчальних закладах області.