Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Стартувала вступна кампанія 2017 року!

В Україні 12 липня стартувала вступна кампанія. Бажаємо абітурієнтам бути уважними й виваженими не тільки при виборі майбутньої доленосної професії та навчального закладу, що стане на декілька років другою домівкою, а й при подачі електронних заяв до вищих навчальних закладів.

Зробити це можна через Інтернет в особистому кабінеті вступника на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua. Заяви можна подати з будь-якого комп’ютера в будь-який університет. При цьому вступник повинен мати весь пакет документів: паспорт або свідоцтво про народження, ID-картку, фотографії, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, атестат з додатком.

Документи на вступ приймаються до 26 липня. У паперовій формі документи треба подавати лише абітурієнтам-пільговикам або тим, у кого є помилка в особистих даних.

Особливістю вступної кампанії цього року є те, що кожен абітурієнт, який претендує на навчання за державним замовленням, може подати дев’ять заяв у різні вищі навчальні заклади, але тільки на чотири спеціальності. Кількість заяв на контрактну форму навчання не обмежено.

У Міністерстві освіти і науки України радять не поспішати подавати одразу всі заяви, а ретельно вивчити конкурсні пропозиції вишів та бути уважними при заповненні електронних форм.

Важливо: Якщо вступник помилився при заповненні заяви, або є питання щодо вибору спеціальності, до моменту реєстрації заяви в навчальному закладі він може її скасувати. Якщо заява вже зареєстрована в навчальному закладі, то при скасуванні поновити її вже неможливо.

Якщо абітурієнт не може подати заяву самостійно,  він може звернутися у приймальну комісію,  і йому допоможуть це зробити.

Оприлюднення рейтингових списків для абітурієнтів, які подали документи на денну форму навчання, і вступають за сертифікатам ЗНО, творчими конкурсами, вступними іспитами та квотами, відбудеться не пізніше 12 години 01 серпня 2017 року. Виконання вимог до зарахування на бюджетну форму навчання – не пізніше 05 серпня. На контрактну форму навчання зарахування проводиться до 30 вересня.