Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Сумщина під новим кутом зору: у цифровому форматі

Сумська область долучилась до однієї з найактуальніших подій року ‒ стала 10 регіоном, який буде оцифровувати Google.

У приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету 13 липня відбулося урочисте відкриття Форуму «Google: «Цифрове перетворення Сумщини», який передбачав презентацію різних платформ компанії Google, покликаних систематизувати інформацію у всьому світі, зробити її максимально доступною та корисною.

Очільник області – голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко наголосив, що співпраця бізнесу, науки та влади є вагомою, а цифровий ресурс такого типу ‒ надзвичайно амбітний, оскільки сприяє зростанню інвестиційної привабливості нашого регіону у сфері освіти, культури, економіки.

За словами заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, жителям Сумщини є чим пишатися і що показати Україні та світові. «Наші освітні заклади заслуговують на світове визнання, а туристичні об’єкти є привабливими не тільки для жителів Сумської області, а й відомі далеко за її межами. Розвиток інвестиційної  та туристичної привабливості – це правильний курс до успіху Сумщини не тільки в Україні, а й у всьому світі», – зазначила Тетяна Іванівна.

Акцентував увагу на підвищенні авторитету Сумської області у світі у зв’язку із зазначеним кроком на шляху до глобальної інформатизації керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, додавши, що цей факт сприятиме заохоченню активної молоді залишатися і працювати для добробуту своєї області.

У Конгрес-центрі  виступив і представник спільноти платформи експертів Google в Україні  Олег Костюкевич, який презентував усі переваги сервісу  Google, відкрив прості секрети використання технології, зазначивши, що всі цифрові інструменти цього інформаційного ресурсу безкоштовні та доступні.

Форум продовжив свою роботу секційними засіданнями за сферами діяльності. Освітян Сумщини зі специфікою використання Google-платформ у навчально-виховному процесі ознайомила експерт Наталія Саражинська.

Прогрес не стоїть на місці, тому, щоб не «випадати» з активного ритму сучасності, завжди йти в ногу зі змінним інформаційним суспільством потрібно бути щодня в руслі актуальних новинок науки і техніки.