Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Директор Департаменту освіти і науки взяла участь у роботі тренінгу для педагогічних працівників пілотних шкіл

На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для педагогічних працівників пілотних шкіл триває тренінг з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

У заході взяла участь директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова. Вікторія Павлівна ініціювала спілкування учасників тренінгу в режимі відеоконференції з непересічною особистістю – віце-президентом Україно-Американської Асоціації працівників вищої школи, директором програм Міжнародної культурно-освітньої Асоціації (Чикаго, США) Оленою Сайтз.

Олена Сайтз окреслила специфіку функціонування системи шкільної освіти Сполучених Штатів Америки, акцентувала увагу на особливостях початкової школи у своїй країні та відповіла на численні запитання учасників тренінгу, побажала присутнім тільки успішних звершень у справі формування нової української школи, що спирається на кращий міжнародний досвід.

Далі учасники тренінгу продовжили роботу в запланованому режимі: досліджували переваги інтегрованого навчання, характеризували тематичний та діяльнісний підходи в інтеграції, удосконалювали практичні навички комунікації.