Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Яскраві дні літнього відпочинку

Незабутню «спеку» літнього дитячого відпочинку дарує Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник».  Сезон активного відпочинку, коли кожен день насичений різнобарвним ритмом танців, співів, веселощів уже відкрито. У «Ровеснику» 13 липня  урочисто розпочалася ІІІ оздоровча зміна  2017 року.   З вогником в очах та бажанням швидше побачити друзів та поринути назустріч неймовірним емоціям до закладу завітали 164 дитини Сумщини.

Офіційне відкриття ІІІ оздоровчої зміни туристично-пізнавального спрямування  «Незвичайний рік за 21 день» відбулося за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Подопригори,   директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової та голови постійної комісії Сумської обласної державної адміністрації з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Ігоря Науменка. Поважні гості привітали дітей з початком хоч і короткотривалої, та безсумнівно неповторної мандрівки у світ чарівних літніх пригод.

Під час святкової концертної програми кожен табірний загін презентував себе. Справжнім подарунком, який викликав багато позивних емоцій, стали для присутніх виступи вихованців вокальних та хореографічних колективів Сумщини. Попереду в дітей ще багато приємних сюрпризів. Кожен день у закладі є тематичним і подарує учасникам зміни цікаві екскурсії містом, відвідування атракціонів та багато різноманітних конкурсів, шоу-програм, квестів, арт-майстерень.