Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді із судномодельного спорту в місті Глухів

У місті Глухів у період із 19 до 23 липня 2017 року відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді із судномодельного спорту (секція «М» − швидкісні радіокеровані моделі з електродвигунами), організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Комунальним закладом Сумської обласної ради – обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю і Глухівським міським центром позашкільної освіти.

Для участі в заході до міста Глухів завітали 39 учасників у складі одинадцяти команд із 10 регіонів України. Глухівчани та гості міста спостерігали яскраву боротьбу за призові місця.

Програмою заходу передбачено такі види змагань: індивідуальна та командна першість у класах моделей: F3-E, F1-E, ECO-miniexpert, ECO- expert, ECO-miniteam; індивідуальна першість у класах моделей: mini MONO, mini HYDRO.

Команду Сумської області представляли вихованці Глухівського міського центру позашкільної освіти (Устінов Олег, Борщ Дмитро, Туман Кирило, Науменко Іван, Васильєв Владислав) під керівництвом Миколи Грудини.

Перемогу та кубок змагань із судномодельного спорту виборола команда Полтавської області; друге місце – команда Сумщини; третє − команда з міста Кременчуг Полтавської області.

Учасники команди Сумської області в особистій першості стали переможцями і призерами в таких класах:

- ЕСО ехреrt (юніори): Устінов Олег – I місце; Борщ Дмитро – II місце;

- F3-E (юніори): Устінов Олег – III місце;

- ЕСО team mini (юніори): Устінов Олег, Борщ Дмитро – I місце.

Усіх переможців змагань було нагороджено дипломами Українського державного центру позашкільної освіти та медалями, команди −  дипломами і кубками.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо нових перемог та вдалих стартів!