Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Усі вступники, які не змогли подати електронні заяви, можуть 25 та 26 липня подати заяви до вишів у паперовій формі

Як інформує офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, усі вступники, які не змогли подати електронні заяви, можуть 25 та 26 липня подати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Подані паперові заяви буде опрацьовано приймальними комісіями і внесено в ЄДЕБО. Таке рішення було ухвалено під час наради Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із представниками приймальних комісій ВНЗ, де обговорювалися ключові проблеми роботи навчальних закладів під час вступної кампанії.

«Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви в паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто, навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, але не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це в паперовій формі. Відповідний лист направлено всім керівникам вищих навчальних закладів», – повідомила Лілія Гриневич.

Також листом врегульовано питання щодо внесення до електронних кабінетів документів, які підтверджують право на зарахування 200 балів із двох вступних випробувань тим вступникам, які є членами збірних команд України і брали участь у міжнародних олімпіадах, чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор.

Нагадуємо, що прийом заяв та документів на вступ до вищих навчальних закладів триває до 18 години 26 липня 2017 року.