Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Педагоги Сумщини поділилися своїми оригінальними ідеями викладання з учителями із 30 країн світу

Учителі комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Юлія Батура та Віта Чмеленко стали переможцями національного відбору на Європейський фестиваль «Science on Stage» для вчителів середніх шкіл, ліцеїв та коледжів з надзвичайними ідеями викладання природничих наук. Організаторами зазначеного проекту в Україні є Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна та громадська організація Центр розвитку обдарованості юнацтва.

Команда вчителів-переможців у період із 29 червня до 02 липня 2017 року успішно представила Україну на фінальному етапі Європейського фестивалю «Science on Stage» в угорському місті Дебрецен.

До уваги учасників та гостей фестивалю було представлено наукові шоу на сцені, майстер-класи від європейських педагогів, лекції, соціальні програми та екскурсії від науковців.

Педагоги Сумщини на науковому ярмарку презентували проект «Життя в стилі ЕКО!», який було відзначено та відібрано журі фестивалю для демонстрації на сцені під час програми коротких майстер-класів.

Наступний фестиваль «Science on Stage» відбудеться в Португалії у 2019 році. Запрошуємо педагогічних працівників Сумщини долучитися до участі в такому неповторному дійстві безцінного обміну досвідом.