Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

«Нобелівська премія» для вчителів тепер в Україні

В Україні триває прийом заявок на конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий в усьому світі як «Нобелівська премія» для вчителів. Започаткував її у 2014 році арабський мільярдер Санні Варкі, щоб підкреслити важливість нелегкої праці педагогів і той факт, що в усьому світі їх зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні. Міжнародна нагорода в розмірі одного мільйона доларів присуджується за видатний внесок у професію вчителя.

Учасниками міжнародного конкурсу можуть бути:

  • особи не молодші за 18 років на момент подачі заяви;
  • викладачі або особи, які надають освітню підтримку учням у віці від 5 до 18 років у шкільному закладі. Право на участь також мають учителі із частковою зайнятістю і викладачі онлайн-курсів;
  • особи, які не мають заборон на участь у Конкурсі або отримання Премії згідно із чинним законодавством;
  • особи, які не мають судимості;
  • особи, які не були одержувачами Премії раніше;
  • особи, які не були співробітниками або консультантами Групи компаній GEMS Group або близькими родичами такого співробітника або консультанта.

Український етап премії ініціювала громадська спілка «Освіторія». Метою загальнонаціонального конкурсу є не лише популяризація новаторських підходів в освіті, а й підняття престижу професії викладача.

Номінувати вчителя на здобуття премії може будь-хто – його колеги, учні, батьки або він сам. Щоб це зробити, достатньо перейти за посиланням на веб-сайт globalteacherprize.org, заповнити анкету та виконати інструкції. Заявки приймаються до 15 серпня 2017 року.

Переможець Global Teacher Prize Ukraine отримає грошову винагороду (100 тисяч гривень), можливості для підвищення кваліфікації (курси, тренінги, майстерні від навчального центру «Освіторії»), поїздку на Global Education and Skills Forum 2018 в Дубаї, де оголосять ім’я найкращого вчителя у світі, та подарунки від партнерів.

Організатором конкурсу Global Teacher Prize Ukraine виступає Громадська спілка «Освіторія». Премія проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.