Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Директор Департаменту освіти і науки здійснила виїзд до Великописарівського району

З метою детального вивчення підготовки навчальних закладів до роботи у 2017/2018 навчальному році, в осінньо-зимовий період та надання практичної допомоги директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторією Гробовою було здійснено виїзд до Великописарівського району.

У вивченні питання взяли участь начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Лариса Павловська, голова Великописарівської районної державної адміністрації Григорій Сіденко та начальник відділу освіти Великописарівської  районної державної адміністрації Сергій Дмитриченко. Було відвідано 6 навчальних закладів: Пожнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний  заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В.Митрофанова, Тарасівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Вільненський навчально-виховний комплекс, Ямненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І. О., Станцію юних натуралістів, Великописарівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи.

Керівництвом Департаменту освіти і науки надано рекомендації щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, зокрема, акцентовано увагу на оновленні застарілої матеріально-технічної бази відповідно до вимог навчальних програм та нового Державного стандарту початкової освіти в контексті Концепції «Нової української школи».