Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Чотири початкові школи Сумщини, які навчатимуть дітей за новим державним стандартом, до 1 вересня будуть готові

У цьому запевнила присутніх під час апаратної наради при голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Клочку директор Департаменту освіти  і науки Вікторія Гробова.

Куратор освітньої галузі Сумщини зазначила, що днями під час відеоселекторної наради Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив на поступовому впровадженні освітньої реформи в навчальні заклади України, зокрема, говорив про новий державний стандарт у початковій школі.

«Новий державний стандарт запроваджено в 100 школах України, − повідомила Вікторія Гробова. − На Сумщині таких шкіл 4 − у Краснопіллі, Недригайлові, Шостці та Сумська школа № 27. До вересня всі вони будуть до навчального року готові. Наразі ще триває підготовка вчителів».

Директор Департаменту освіти і науки також зазначила, що з 1 вересня 2018 року вже всі школи України перейдуть на новий державний стандарт у початковій освіті. Тому навчальні заклади області мають рік для того, щоб привести у відповідність із цим стандартом свою матеріальну базу, зміст освіти, підвищити кваліфікацію педагогів тощо.

 «Я хочу довести сьогодні всім керівникам на місцях слова Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який наголошував: щоб мати позитивні результати в майбутньому, необхідно сьогодні інвестувати в дитину, її освіту, розум, інтелект», − акцентувала Вікторія Гробова.

За матеріалами офіційного веб-порталу Сумської обласної державної адміністрації.