Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Нова Українська школа: від якості умов до якості результатів

Традиційним нагадуванням про завершення літніх канікул, відпусток та початок нового навчального року для освітян є серпневі форуми – час підбиття підсумків розвитку освітньої галузі за попередній навчальний рік, визначення пріоритетів на майбутній.

Обласна серпнева конференція педагогічних працівників Сумщини «Нова Українська школа: від якості умов до якості результатів» відбулася      28 серпня 2017 року в приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету під модеруванням директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової.

У заході взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Ольга Малишева, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Сумської області, ректор  Сумського державного університету Анатолій Васильєв, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та освітянська спільнота Сумщини.

«Сьогодні нікого не потрібно переконувати в тому, що освіта – найпотужніша зброя, аби змінити світ! Якісна українська освіта – найнадійніший засіб захисту незалежності, цілісності, демократичності, європейськості України та найважливіший чинник її соціально-економічного розвитку», – зазначила директор Департаменту освіти і науки.

Куратор освітньої галузі області наголосила на високому рівні втілення інноваційних процесів у всіх ланках ввіреної їй галузі, зробила акцент на  питаннях модернізації та оптимізації мережі навчальних закладів, забезпеченні умов для успішного втілення Концепції Нової української школи та організації нового освітнього простору, розвитку освітнього менеджменту.

У своєму виступі голова Сумської обласної ради Володимир Токар підкреслив, що освіта є однією з пріоритетних галузей, а завдання влади – забезпечити освітній процес усім необхідним. «У час реформ і докорінних змін в освіті та розбудові Нової української школи важливу роль відіграє співпраця працівників освіти та влади», – зазначив посадовець.

На особливому значенні початку нового 2017/2018 навчального року акцентувала увагу присутніх головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Ольга Малишева, назвавши його стартом нової школи.

Високо оцінив досягнення Сумщини в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, зазначивши, що область підняла непід’ємний пласт роботи і продемонструвала найкращі за 10 років результати. Олександр Леонідович також наголосив, що якість знань – це справа всіх, тому освіта потребує консолідації зусиль педагогічної спільноти, батьків, представників влади.

На єдності всіх освітянських ланок та яскравих результатах галузі за попередній навчальний рік акцентував увагу ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв, висловивши слова вдячності педагогічним працівникам Сумщини.

За підсумками роботи у 2016/2017 навчальному році кращих освітян нагороджено грамотами та відзначено подяками.

«Освітній ландшафт Сумської області – це інноваційне середовище, ефективна система новітніх інформаційно-методологічних способів організації освітньої діяльності, що сприяє розвитку та успішному функціонуванню всіх складових галузі «Освіта», – підсумувала директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.