Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Узгодження плану спільних дій на перспективу розвитку освіти регіону

З метою аналізу виконання плану спільних заходів на 2016/2017 роки та перспектив співпраці в поточному навчальному році 19 вересня відбулася зустріч представників Сумського державного університету та Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Робочі групи очолювали: від СОІППО – ректор Юрій Нікітін; від СумДУ – перший проректор Василь Карпуша.

Присутні констатували факт виконання всіх пунктів плану та виявили готовність і щире бажання співпрацювати надалі. При цьому подальші дії набирають більш практичного спрямування та охоплюють ширше коло освітньої проблематики.

Особливу увагу члени робочої групи звернули на співпрацю в межах упровадження комплексних програм з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, розвитку ефективних дистанційних форм підготовки до нього, у тому числі з використанням учнями власних мобільних пристроїв. Присутніх зацікавила реалізація спільної розробки впровадження та супроводу інтегрованого навчально-атестаційного комплексу з предметів у процесі підготовки до ЗНО.

У ході роботи обговорено особливості організаційно-методичного супроводу за проектом онлайн-навчання «Екзаменаріум», зокрема, спільної розробки методичних рекомендацій щодо навчання за програмами онлайн-курсів «Екзаменаріум» та їх розміщення на платформі дистанційного навчання Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час робочої зустрічі висвітлено специфіку подальшої співпраці щодо підвищення кваліфікації вчителів та стажування науково-педагогічних працівників. Особливу увагу учасники приділили розвитку ІТ-технологій («Хмарні сервіси», Microsoft Office 365, соціальні мережі, сучасні 3D-технології тощо).

Алгоритм запланованих дій у межах співпраці вищезазначених закладів включає понад 20 науково-практичних заходів, розрахованих як на науковців, так і на практиків, учителів, методистів, абітурієнтів та їх батьків.

Учасники зустрічі підтвердили повну готовність до виконання плану спільних заходів, погодилися, що саме завдяки  такому формату активного обговорення можливе швидке та ефективне втілення задумів в  освітню практику регіону з метою її подальшого перспективного розвитку.