Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Семінар-тренінг «Індивідуальна робота з дитиною з особливими освітніми потребами»

З метою вдосконалення рівня індивідуальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами 19 вересня 2017 року на базі Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-тренінг «Індивідуальна робота з дитиною з особливими освітніми потребами» для вчителів та асистентів учителів загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання. У заході взяли участь 33 педагоги Сумської області.

З вітальним словом до учасників звернувся виконуючий обов’язки начальника відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти
і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій Харламов, наголосивши на вагомості зазначеної проблеми та необхідності підвищення поінформованості педагогічних працівників щодо специфіки її вирішення.

У рамках заходу обговорено особливості різних форм адаптацій і модифікацій до потреб дітей з особливостями психофізичного розвитку, психологічні аспекти індивідуальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивної освіти, специфіку навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, взаємодію з батьками зазначеної категорії учнів.

Учасники семінару-тренінгу отримали відповіді на актуальні запитання та обмінялися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання в загальноосвітньому навчальному закладі. Учителям та асистентам учителів надано методичні рекомендації. Матеріали виступів можна переглянути за посиланням.