Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Двадцять дітей із Сумщини взимку зможуть відпочити у США

Таку пропозицію отримали директори шкіл-інтернатів Сумської області від всеукраїнського благодійного фонду, що співпрацює з подібними  організаціями у Сполучених Штатах Америки.

Діти мають можливість гостювати за кордоном 2,5 місяці. Повністю всі витрати з оформлення документів, проїзду, харчування, проживання бере на себе фонд та їх партнери у США. У поїздці дітей супроводжують працівники фонду, які мають педагогічну освіту й досвід роботи з дітьми, а також педагоги або представники дитячих закладів.

«Наш фонд у співробітництві з благодійними організаціями у США протягом кількох років успішно проводить організацію відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком 6-16 років у американських сім’ях і таборах, − розповів голова правління всеукраїнського фонду «Фундація соціального розвитку» Костянтин Якубенко. − Під час таких подорожей маленькі українці  отримують можливість ознайомитися з культурою іншої країни, відвідати різноманітні заходи (походи до зоопарків, акваріумів, музеїв, театрів, парків тощо), покращити знання англійської мови».

Він підкреслив, що поїздки дітей на відпочинок і оздоровлення проводяться з дотриманням усіх вимог законодавства України. За роки існування фонду майже 8 тисяч дітей змогли відпочити у США.

«Сумщина має досвід участі в подібних програмах із 2003 року. Діти вже побували в різних країнах світу в рамках співпраці із сімома благодійними фондами. Цього разу до США мають можливість поїхати двадцять дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», − наголосила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

За словами Президента американського благодійного фонду «143» Темі КЕНОН, вони здійснюють поїздки до шкіл-інтернатів області, щоб познайомитися з дітьми, які хочуть відвідати США, сформувати в них базу знань про світоглядні особливості, менталітет, смакові вподобання, традиції мешканців Сполучених Штатів Америки, усе, що в майбутньому допоможе дитині й американській родині знайти спільну мову вже на початку знайомства.