Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЕФЕКТИВНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПЕРШОКЛАСНИКІВ В УМОВАХ НУШ І РОЛЬ СПЕЦІАЛІСТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ В ЦЬОМУ ПРОЦЕСІ

На сьогодні практичними психологами вже напрацьовано певний досвід роботи щодо супроводу першокласників на етапі адаптації до навчання у школі.  У той же час у процесі реформування освіти, зокрема, початкової ланки, зміст діяльності спеціаліста психологічної служби з означеного питання потребує перегляду та внесення коректив відповідно до концептуальних засад НУШ та Державного стандарту початкової освіти

Про те, якою має бути організаційно-методична модель психологічного супроводу першокласників у НУШ, обговорювали з відповідальними за діяльність психологічної служби у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах під час вебінару, проведеного навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 21 травня 2020 року. 

ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮВАТИМЕ РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

За ініціативи очільника Сумщини при Сумській обласній державній адміністрації створюється рада молодих вчених

Сьогодні, 21 травня 2020 року, на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулось засідання ініціативної групи з метою підготовки установчих зборів для формування складу ради.  Під час заходу обговорено як працюватиме рада, терміни та умови подання документів до складу органу, визначено відповідальну особу. Наголошено на актуальності діяльності ради,  необхідності та цінності підтримки молодих учених Сумщини, їхніх ініціатив, залучення науковців до участі в соціально-економічному розвитку регіону.

ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020: ОСНОВНА СЕСІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 25 ЧЕРВНЯ–17 ЛИПНЯ, РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОСЯТЬ ДО 29 ЛИПНЯ

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році

Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-vnesennya-zmin-do-kalendarnogo-planu-pidgotovki-ta-provedennya-u-2020-roci-zovnishnogo-nezalezhnogo-ocinyuvannya-rezultativ-navchannya-zdobutih-na-osnovi-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti.

ВСТУПНИКИ З ДОНБАСУ І КРИМУ У 2020 РОЦІ ЗМОЖУТЬ ВСТУПАТИ ЗА СПРОЩЕНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ ДО 91 ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ

У 2020 році перелік уповноважених закладів вищої освіти, до яких за спрощеною процедурою можуть вступати жителі тимчасово окупованих територій Донбасу та АРК Крим (м. Севастополь), розширився до 91 університету. Із них 77 закладів підпорядковані  Міністерству освіти і науки України, а 14  Міністерству охорони здоров’я, Міністерству внутрішніх справ та Мінкульту

«Важливо, що у 2020 році жителі Криму та Донбасу зможуть вступати в будь-який з цих 91 закладів, де працюватимуть освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна», без складання ЗНО», – відзначила начальник головного управління вищої освіти Міністерства освіти і науки України Світлана КРЕТОВИЧ.

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! Прийміть найщиріші вітання зі святом, що об’єднує всіх українців, незалежно від віку, статі та місця проживання, відкликається найглибшими струнами рідного, найціннішого – генетичної пам’яті свого народу – Днем вишиванки!

Вишиванка – безцінний оберіг, який акумулює в собі енергію споконвічних традицій та здобутків української землі, славу її синів і дочок. Одягаючи на себе українські орнаменти ніби спраглими вустами торкаєшся чистої джерельної води, вдихаєш на повні груди історію, що живе в кожному узорі, стаєш частиною чогось великого, вічного, незламного.

Хай оберігає вас сила наших предків, так майстерно вишита в орнаментах українських вишиванок, дарує віру в щасливе і мирне майбутнє!

Дочірні категорії