КАР’ЄРНА НАВІГАЦІЯ ЯК ВАЖЛИВА ЛАНКА ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДУ, ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ ТА РОБОТОДАВЦЯ

Чому професії кулінара борошняних виробів, друкаря флексографічного друкування, оператора верстатів з програмним керуванням – на часі? Як позбутися стереотипів про робітничі професії? Врешті, чому професійна (професійно-технічна) освіта – це круто?

На ці питання отримали відповіді гості державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», де 23 травня 2023 року відбувся День відкритих дверей.

У рамках заходу, з метою надання допомоги здобувачам освіти та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри, у закладі відбулося відкриття Центру кар’єри.

Важливість створення Центру на теренах закладу професійної (професійно-технічної) освіти для покращення співпраці з роботодавцями та формування навичок активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар’єри, підвищення рівня конкурентоспроможності молоді на ринку праці відзначила заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО, яка із задоволенням приєдналася до урочистого відкриття Центру.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА наголосила, що відкриття Центру кар’єри допоможе випускникам державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» у побудові успішного майбутнього, стане надійним партнером роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву, а заклад буде стартовим майданчиком для підготовки висококваліфікованих робітників для повоєнної відбудови Сумщини.

До привітань та побажань долучилися директор акціонерного товариства «НВАТ«ВНДІкомпресормаш» Андрій ЗИМОВЕЦЬ та директор з кадрових питань і побуту акціонерного товариства «СМНВО-Інжиніринг» Сергій ТКАЧОВ.

День відкритих дверей державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» познайомив всіх учасників заходу, у тому числі випускників закладів загальної середньої освіти міста Суми з новими можливостями професійної (професійно-технічної) освіти та її потенціалом у відбудові України в цілому та розвитку Сумщини зокрема.  • 12