Літні мовні табори

У квітні 2019 року викладачі англійської мови з 16 закладів загальної середньої освіти взяли участь у тренінгах з підготовки до проведення пришкільних мовних таборів GoCamp, що були організовані   Міністерством освіти і науки України спільно з Громадською організацією Глобал Офіс, Посольством Франції в Україні та проведено у м.Ірпінь Київської області.

Як і в попередні роки, в області у червні 2019 року на базі пришкільних таборів з денним перебуванням  організовано роботу 262 мовних таборів/ мовних загонів, у яких мали можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами 10 036 дітей. До роботи залучено волонтерів з країн Данія, Німеччина, Болгарія, Великобританія, США. У таборах працювали вчителі іноземних мов.

У 2019 році опорний заклад Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району вперше долучився до глобального міжнародного проекту GoCamp. Незабутньою подією для дітей став приїзд до табору волонтерки з Великобританії. Разом було створено власні проєкти, збудовано «вертикальне місто», проведено спортивні та мовні ігри.

Учні закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 Тростянецької міської ради вже третій рік поспіль беруть участь у міжнародній програмі «GоCamp». На базі закладу 50 учнів долучилися до роботи англомовного табору за участі волонтерки з Великобританії. 

  • 12