НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ ТА ЛІТЕРАТУРНИХ ТВОРІВ «ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ: ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ»

Протягом квітня – вересня 2023 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Громадською організацією «Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області» було проведено онлайн-конкурс малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнів Сумської області.  Конкурс проводився у три тури. Перший тур у закладах загальної середньої освіти, другий тур – відбірковий (у сільських, селищних та міських територіальних громадах), третій тур – обласний Фінал.

В обласному заході взяли участь майже 200 учнів закладів загальної середньої та спеціальної освіти із 21 територіальної громади області, які у своїх матеріалах показали творчі навички.

Слід зазначити, що найбільш сприяли в залученні учнів до заходу органи управління освітою Глухівської, Конотопської, Дружбівської, Лебединської, Буринської, Сумської міських рад, Кириківської, Краснопільської, Ямпільської, Липоводолинської селищних рад, Грунської, Попівської, Березівської, Шалигинської, Андріяшівської сільських рад.

Нагородження переможців та призерів онлайн-конкурсу відбулося в рамках проведення обласного відкритого олімпійського уроку.  Діти отримали цінні призи від Громадської організації «Відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області».

Вітаємо переможців та призерів! Будьте активними та спортивними!  • 12