НАС ЄДНАЄ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО!

Учнівська молодь закладів професійної (професійно-технічної) освіти області 14 грудня 2022 року завітала до ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» та ДНЗ «Конотопське вище професійне училище» для участі в наймасштабнішому українському проєкті нашої державі та поза її межами – Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка вкотре об’єднав українську молодь навколо культури. Поетичне слово Кобзаря завжди було для українців і предметом гордості за власну культуру, власний народ, і потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку – тим каталізатором, що здатен перетворити звичайну людину на митця і патріота України.

У ІІ етапі конкурсу взяли участь 22 здобувачі освіти із 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Протягом чотирьох годин юні знавці українського слова виконували завдання різних видів з української мови та літератури.

Під час заходу для керівників команд проведено вернісаж творчих ідей і знахідок «Формування в здобувачів освіти на уроках української мови та літератури мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу».

Зичимо учасникам конкурсу подальших успіхів у майстерному опануванні художнім словом, а викладачам – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх учнів!

Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її та пишаймося нею!

Любіть Україну так, як її любив Тарас Шевченко!

Слава Україні! Українська мова – мова переможців!  • 12