НАВЧАЄМО ЯК РОЗРОБЛЯТИ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЗА НОВОЮ МЕТОДИКОЮ

Для заступників директора з навчально-виробничої, навчально-методичної роботи та методистів 01 липня 2022 року проведено вебінар щодо розроблення освітніх програм підготовки кваліфікованих робітників на 2022/2023 навчальний рік.

Наталія САМОЙЛЕНКО, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, ознайомила присутніх зі змінами у формуванні освітніх програм на 2022/2023 навчальний рік, розроблених за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти з урахуванням нової методики щодо їх формування, звернула увагу на особливості заповнення розроблених форм програми, розробленні робочих навчальних планів згідно з регіональним замовленням та погодження їх у встановлені терміни.

Навчально-методичною радою НМЦ ПТО у Сумській області схвалено методичні рекомендації щодо розроблення освітніх програм за стандартами професійної (професійно-технічної) освіти, орієнтованими на результати навчання, що були розроблені робочою групою з професії «Кухар». Віктор Скиба, заступник директора з методичної роботи, ознайомив учасників заходу зі змістом методичних рекомендацій, указав на особливості використання цієї освітньої програми при розробленні робочих навчальних програм та поурочно-тематичного планування з освітніх компонентів.  • 12