ОНЛАЙН-НАРАДА ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ЩОДО АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ІРЦ

З урахуванням реалій сьогодення та дії правового режиму воєнного стану питання створення безпекових умов при організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів залишаються пріоритетними, –  на цьому наголосив начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Віталій БІЛАШ під час онлайн-наради для директорів інклюзивно-ресурсних центрів 31 серпня 2023 року.

У ході наради завідувачем обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Юлією ДІДОРЕНКО окреслено питання забезпечення освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році. Окрему увагу приділено питанням комплектування інклюзивних та спеціальних груп у закладах дошкільної освіти відповідно до типології освітніх труднощів дітей та ступеня їх прояву; змінам у функціоналі та оновленні в роботі автоматизованої системи АС «ІРЦ».

Досвідом співпраці інклюзивно-ресурсних центрів з громадськими організаціями та установами поділилася Юлія КРИКУНЕНКО, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1 Сумської міської ради».

Учасники наради долучилися до загального обговорення актуальних питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів області.  • 12