ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ 583 НОУТБУКИ ВІД ЮНІСЕФ

Представники ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки надали 583 ноутбуки педагогічним працівникам закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області. Необхідне цифрове обладнання отримують вчителі закладів, які зазнали пошкоджень у результаті агресії рф.

Ноутбуки передали освітянам Боромлянської, Білопільської, Великописарівської, Верхньосироватської, Ворожбянської,  Есманьської, Зноб-Новгородської, Краснопільської, Лебединської, Миропільської, Новослобідської, Недригайлівської,  Охтирської, Сумської, Свеської, Середино-Будської, Тростянецької, Хотінської, Чернеччинської, Шалигинської, Шосткинської, Юнаківської територіальних громад. Ноутбуки допоможуть педагогам Сумщини залишатися на зв’язку з учнями та продовжувати освітній процес дистанційно.

Гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у межах підготовки до відновлення навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 млн доларів США.

Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню урядів Японії, Норвегії та Ірландії. Усього освітянам України передано понад 5 тисяч ноутбуків.  • 12