ОВОЛОДІННЯ ПРОФЕСІЙНИМИ КОМПЕТЕНТНОСТЯМИ ВИСОКОЇ КУХНІ: ВІДБУВСЯ ВОРКШОП КУЛІНАРНОГО МИСТЕЦТВА

У рамках Європейського року вмінь та навичок 10 листопада 2023 року  42 педагогічних працівники з 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області пройшли навчання та оволоділи професійними компетентностями за інноваційними технологіями молекулярної кухні.

Навчання проходило на базі ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти» за програмою «Приготування сучасних кулінарних страв української кухні за молекулярною технологією» з професії «Кухар».

Педагоги опрацювали теоретичний курс та оволоділи практичними навичками приготування кулінарних страв здорового харчування за технологіями молекулярної кухні: сферифікація і желювання. Під час приготування страв молекулярної кухні використано текстуру агар-агар.

Родзинками кулінарного мистецтва поділилися педагоги ДНЗ «Охтирський центр ПТО»:

теоретичний екскурс у світ молекулярної кухні провела викладач професійно-теоретичної підготовки Наталя ЛЕБЕДЬ;

продемонстрували приготування кулінарних страв закуску «Вишня з сюрпризом» та «Курячого мусу з овочами та хлібною «землею» майстри виробничого навчання Віра КУНЧЕНКО і Тетяна КУЧЕР.

Після приготування страв за молекулярною технологією учасники воркшопу провели дегустацію та поділилися враженнями. Під час обговорення заходу педагоги зробили висновки, що набуті знання та практичні навички необхідно впроваджувати в освітній процес підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці робітників.

Вітаємо педагогів з опануванням професійних компетентностей за новітніми виробничими технологіями та отриманням сертифікатів!  • 12