ПРОДОВЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З ПЛАТФОРМОЮ LABSTER

Міністерством освіти і науки України продовжено співпрацю з платформою Labster. Безкоштовний доступ до матеріалів платформи для всіх закладів освіти продовжено до 22 листопада 2024 року.

Цього року платформа Labster пропонує українським освітянам оновлені віртуальні комплекси з інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій; дашборди з аналітикою та статистикою щодо результатів навчання, а також можливість адаптовувати тестові завдання під потреби учнів та студентів.

Для реєстрації закладу освіти, який станом на сьогодні не зареєстрований на платформі, та одержання ролі адміністратора уповноважений представник закладу освіти може подати заявку за посиланням: https://www.labster.com/ukraine-signup-ukr/. Подальша реєстрація вчителів та викладачів буде здійснюватися адміністраторами закладів освіти. У свою чергу, учителі та викладачі матимуть можливість надавати доступ до віртуальних класів учням та студентам.

Усі бажаючі можуть безкоштовно долучитися до використання віртуальних наукових лабораторій та забезпечити доступ до якісного дистанційного та змішаного навчання на інтерактивній платформі Labster.

Бажаємо успіхів.

Слава Україні!  • 12