ПИТАННЯ ПРО ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ У 2023 РОЦІ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ, СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ТА СТАН ВЕДЕННЯ ДІЛОВОДСТВА В ОРГАНАХ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, що відбулося 26 жовтня 2023 року, були присутні керівники органів управління освітою, директори закладів фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, закладів інституційного догляду та виховання дітей, директори інклюзивно-ресурсних центрів. Обговорено 5 питань, 2 із яких розглянуто в порядку контролю: про стан працевлаштування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та організації освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану.

У роботі колегії взяла участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО. На початку засідання вона окреслила ключові завдання управлінців освітньої галузі, що необхідно виконати до кінця 2023 року. Під час обговорення питання про підсумки проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році в Сумській області Олена Бойко подякувала освітянам Сумщини за якісну підготовку до НМТ та належне його проведення.

Голова колегії, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА націлила всіх керівників на спрямування зусиль для успішного завершення першого півріччя 2023/2024 навчального року, забезпечення ефективної організації освітнього процесу за різними формами навчання, створення необхідної навчально-матеріальної бази в закладах освіти під час війни, проведення планомірної, цілеспрямованої роботи з підготовки випускників закладів освіти до участі в НМТ, їх працевлаштування. Із усіх запланованих питань відбувся конструктивний діалог з управлінцями. Співдоповідачі намітили шляхи усунення виявлених проблемних питань.

Возможно, это изображение 6 человек, люди учатся, стол и текст


  • 12