Про проведення обласних змагань з легкої атлетики

Наказ Про проведення обласних змагань  з легкої атлетики від 27.01.2022 № 35-ОД

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту на 2022 рік, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2022 № 28-ОД, з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту серед учнів закладів загальної середньої освіти, пропаганди здорового способу життя, підвищення рівня спортивної майстерності з легкої атлетики

НАКАЗУЮ:

  1. Провести в м. Суми з 11 до 13 лютого 2022 року обласні змагання з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дотримуючись протиепідемічних вимог відповідно до законодавства України в частині запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVІD-19 Склад команди згідно з Регламентом.
  2. Керівникам місцевих органів управління освітою своєчасно відрядити команди на змагання, забезпечивши учнів необхідними документами.
  3. Покласти виконання функцій щодо дотримання протиепідемічних вимог, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVІD-19,  збереження життя та безпеки дітей  у дорозі та під час проведення заходу на керівників команд.
  4. Провести виплату витрат, пов’язаних із відрядженням команд на змагання, за рахунок      організацій, що відряджають. Провести виплату витрат, пов’язаних із проведенням змагань, за рахунок коштів Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління дошкільної, загальної середньої, інклюзивної, позашкільної освіти, виховної роботи, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Бирченко С.Л.

Директор                                                                             Вікторія ГРОБОВА

 

35_OD__2022  • 12