РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ ТА МАГІСТЕРСЬКИХ ТЕСТУВАННЯХ

З 10 по 20 червня 2022 року тривала реєстрація учасників національного мультипредметного тесту для участі в додатковій сесії.

З 25 червня 2022 року зареєстровані учасники можуть дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». Додаткову сесію НМТ буде проведено упродовж 16-20 серпня 2022 року.

Для цього з 21 червня по 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, – в Україні чи за кордоном. Важливо якнайуважніше вибирати населений пункт із випадного списку, адже деякі міста додано або вилучено з переліку населених пунктів, які були запропоновані на першому етапі підтвердження.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ. 

У разі пропуску основної та додаткової сесій, з 1 по 7 вересня 2022 року триватиме реєстрація на спеціальну сесію, а взяти участь у тестуванні абітурієнти зможуть із 12 по 16 вересня 2022 року.

Реєстрація осіб, які бажають узяти участь у магістерському комплексному тесті далі-МКТ або магістерському тесті навчальної компетентності далі-МКТН,  триватиме з 27 червня по 18 липня 2022 року включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

До 3 серпня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку з адресою тимчасового екзаменаційного центру.

У разі неявки на основну сесію з поважних причин, подати документи для участі в додатковій сесії МТНК, МКТ можна буде протягом 22-26 серпня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній, додатковій сесії МТНК, МКТ,  триватиме впродовж 12-16 вересня 2022 року.  • 12