Старшокласники з постраждалих від війни прикордонних громад Сумщини провели два тижні на Закарпатті

Завдяки програмі Catch-Up Camp від освітньої фундації GoGlobal 50 учнів 10-11 класів з прикордонних Краснопільської, Середино-Будської, Свеської, Путивльської та Хотінської територіальних громад Сумської області разом зі своїми шкільними педагогами провели два тижні (з 4 до 17 листопада) на Закарпатті.

Catch-Up Camp пройшов у рамках Програми надолуження освітніх втрат GoGlobal і був сконцентрований на спілкуванні, навчанні та оздоровленні.

Для учнів організатори розробили програму та активності з метою надолуження освітніх втрат. Зокрема, у кемпі молодь у цікавій формі, поєднаній з розвагами та відпочинком, мала змогу покращити свої знання з математики, української та англійської мов, училися лідерству, командній роботі, пітчингу власних проєктів, презентували свої громади. Окремий фокус організатори спрямували на психологічну підтримку, відновлення ментальних навичок стійкості в дітей, арттерапію та роботу з психологом. Поряд з цим  діти мали час для відпочинку, екскурсій та живого спілкування, яке наразі вдома у них забрала повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України.  • 12