ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК НМТ-2023 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Сьогодні, як ніколи, вивчення української мови дуже важливе через її вплив на культурне й політичне життя суспільства. Українська мова є невід’ємним складником у формуванні менталітету народу, його національної свідомості.  Українська мова – ідентифікатор нації,  і все більше українців усвідомлюють це. Тому важливість вивчення української мови стає беззаперечним фактом. 

Молоде покоління українців та українок має змогу вступити до вишів і в майбутньому реалізувати свої плани саме завдяки успішному проходженню Національного мультипредметного тесту. Запорукою успішного проходження НМТ є завчасна підготовка до нього.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2023 рік 16 лютого 2023 року на базі Сумського ОІППО відбувся методичний порадник «Організаційно-методичні аспекти підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з української мови» для вчителів української мови закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Левенець Н.В., методист мовно-літературної освітньої галузі навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, наголосила на особливостях  організації освітнього процесу з української мови в умовах воєнного стану; ознайомила з аналізом результативності складання НМТ з української мови у 2022 році випускниками закладів загальної середньої освіти Сумської області; акцентувала увагу на організаційно-методичних аспектах підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до НМТ-2023 з української мови, необхідності підвищення професійної компетентності вчителів з української мови в процесі підготовки учнів до НМТ-2023 з української мови.

За результатами методичного порадника вчителям надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до
НМТ-2023 з української мови.  • 12