СВЯТКУВАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ СЕРЕД УЧНІВ «CHALLENGE FEST»

Не зважаючи на збройну агресію російської федерації, виховання здорової нації  є основним напрямком у сфері освіти. Тому традиційно, у перший тиждень жовтня, в Україні проводиться Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів «Challenge Fest», який присвячується Дню працівника освіти і є символічним  Всеукраїнським днем учнівського спорту. Він проводиться одночасно в регіонах України, ураховуючи безпекові умови. Містом проведення центрального заходу цього року став Київ. Учнівська молодь зібралася в Олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного, де було представлено понад 20 локацій з різних видів спорту та рухових активностей.

У рамках святкування «Challenge Fest» відбулося нагородження переможців та призерів V літньої Гімназіади України 2022/2023.

Учнівські команди Сумської області взяли участь у 15 видах спорту: тхеквондо (ВТФ), волейбол пляжний (дівчата, юнаки), шахи,стрільба з луку, теніс настільний, карате,гімнастики художня, футбол (дівчата, юнаки) фінал, зони, спортивна аеробіка, легка атлетика, баскетбол 3х3 (юнаки, дівчата), гандбол (юнаки, дівчата), регбі (юнаки), спортивне орієнтування, бокс. У змаганнях V літньої Гімназіади України взяли участь 169 учнів закладів загальної середньої освіти, серед яких 12 спортсменів вибороли золото, 12 – срібні нагороди та 29 – стали бронзовими призерами.

Приємно відзначити, що Сумська область у своїй групі посіла I місце серед 9 областей, а в загальнокомандному заліку посіла IIІ місце серед усіх областей України.

Одні із кращих учителів фізичної культури області Артем Безкоровайний (Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області), Ірина Чашко (Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12   Сумської міської ради) та Микола Негрій (Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області) були відзначені Почесними Грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Висловлюємо подяку Сумському обласному закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа за створення належних умов у підготовці та участі у вищезазначених змаганнях.

Щира подяка всім спортсменам, учителям, викладачам фізичної культури та виховання, тренерам з видів спорту, представникам освітньої та спортивної сфер за витримку і любов до своєї справи,  великий професіоналізм.

Подяка захисникам за те, що наші діти мають можливість розвиватися духовно і фізично, жити у вільній країні та відстоювати честь області на всеукраїнських і міжнародних спортивних аренах!

Бажаємо всім міцного здоров’я, наполегливості, реалізації всіх ваших професійних планів, миру, благополуччя і нових спортивних звершень в ім’я України!  • 12