ВІТАЄМО КРАЩИХ УЧНІВ – СТИПЕНДІАТІВ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ!

Незважаючи на бентежну реальність, що настала в нашій країні через повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну, 20 вересня               2023 року зала Конгрес-Центру Сумського державного університету зібрала почесних гостей, освітян та учнів на урочистому врученні стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням Сумської області – переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань.

У 2023/2024 навчальному році стипендії голови обласної державної адміністрації призначено 42 учням закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти та вихованцям позашкільних закладів освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ. Він наголосив, що «радий бути присутнім саме на такому урочистому заході. Хоча світній процес цього року відбувається в напруженій атмосфері, замість шкільних дзвоників звучать сигнали повітряної тривоги, проте, не зважаючи на обставини, протягом минулого навчального року, наші успішні, талановиті та здібні учні змогли показати високі результати своєї діяльності».

Очільник області із величезним задоволенням нагородив стипендіатів дипломами голови Сумської обласної державної адміністрації та побажав їм міцного здоров’я і благополуччя, терпіння й оптимізму, творчої наснаги, подальших успіхів та нових здобутків.

Пишаємося талановитими учнями. Вітаємо всіх стипендіатів і бажаємо нескінченних творчих зорепадів та реалізації кожної заповітної мрії. Ви – цвіт та майбутнє Сумщини, наша гордість, запорука духовного і культурного розвитку України!  • 12