З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Діти – це безмежна щирість та відвертість, нескінченна радість і найцінніший скарб. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, забезпечення всіх умов для виховання і якісної освіти наших дітей, всебічного розвитку та реалізації їхніх талантів  – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Сьогодні вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника, повернути на вулиці всієї України щирий дитячий сміх, їх права на творчість, освіту, мрії та гідне життя.

Наші маленькі друзі, ви майбутнє України. Ваші щирі усмішки, ваші сяючі очі дають нам сили долати будь-які труднощі. Бажаємо вам рости здоровими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів, адже саме за вами стоїть майбутнє нашої Батьківщини.

Нехай здійсняться всі ваші мрії!

Віримо в Перемогу та мирне майбутнє!  • 12