ЗАКЛАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ НОУТБУКИ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «EU4SKILLS: КРАЩІ НАВИЧКИ ДЛЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ»

У м. Львів 12-13 червня відбулася конференція «Впровадження реформи професійної освіти».

Реформування професійної (професійно-технічної) освіти передбачає реалізацію одного з основних пріоритетів державної політики – захист та дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, у тому числі створення умов для їх професійного навчання.

У рамках заходу, з метою реалізації програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», закладами, у яких здобуває професійну освіту велика кількість внутрішньо переміщених осіб, а саме, державним професійно-технічним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти» та державним навчальним закладом «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» від Фонду Міжнародної Солідарності (Польща, м. Варшава) отримано 28 ноутбуків.

Під час повномасштабної війни для закладів освіти Сумщини суттєвою є допомога міжнародних організацій, що дає змогу забезпечити здійснення якісного освітнього процесу на прикордонних з агресором територіях, особливо для внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо за підтримку нашим іноземним партнерам! Разом переможемо!  • 12