ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З КІБЕРСПОРТУ

З метою розвитку кіберспорту у Сумської області, збільшення кількості студентської та шкільної молоді, що систематично займається спортом, 2 – 3 липня 2022 року Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Сумським державним університетом було організовано та проведено Чемпіонат області серед учнів та студентів з кіберспорту.

Захід проводився у трьох кваліфікаціях: Valorant, CS:GO, та Dota 2 серед збірних команд учнів та студентів Сумської області, які формувалися за попереднім рейтингом.

Усього у Чемпіонаті взяло участь 60 учасників із 13 закладів освіти Сумської, Хмелівської, Боромлянської та Садівської територіальних громад. За результатами заходу перемогу отримали:

Тесленко Володимир, Майборода Андрій, Горшков Дмитро, Клюшник Владислав та Діжевський Микита – у кваліфікації Valorant;

Басанець Єгор, Мельник Максим, Костюк Владислав, Діжевський Микита та Шевченко Єгор – у кваліфікації CS:GO;

Романов Антон, Зігунов Андрій, Подобрій Андрій, Романов Володимир та Шевель Олександр – у кваліфікації Dota 2.

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації щиро вітає переможців та всіх учасників та бажає, їм успіху і подальшого розвитку в електронному спорті. Сподіваємось, що збірні команди Сумських спортсменів гідно виступатимуть на Всеукраїнських змаганнях!  • 12